Skip to main content

Outsourcing IT špecialistov

Ponúkame tých najlepších

Outsourcing je v súčasnosti významným trendom v oblasti ľudských zdrojov, ktorý má svoje uplatnenie u nás i v zahraničí. Spoločnosť IT-CROWD s.r.o. pôsobí v danom odvetví už niekoľko rokov a úspešne zastrešuje slovenský i český trh. Zameriavame sa na outsourcing a prenájom skúsených špecialistov v oblasti IT a Telco, ktorí spĺňajú prísne kritéria a požiadavky.

Vykonávame pravidelný prieskum trhu, vyhľadávame tých najlepších odborníkov z danej oblasti a navrhujeme im vzájomnú spoluprácu. Budujeme rozsiahlu databázu skúsených špecialistov, ktorí môžu pomôcť s efektivitou práce i nákladov aj vo Vašej spoločnosti.

Výhody outsourcingu

Outsourcing šetrí čas a náklady v dôsledku lepšieho výkonu a lepšej nákladovej štruktúry partnera. Jeho outsourcingu pomôže v mnohých prípadoch získať pre firmu náskok pred konkurenciou a zjednodušiť celkovú manažérsku prácu. Okrem iného tiež môže prispieť k urýchleniu expanzie využitím skúseností a nastolených procesov.

Potreba outsourcingu

Už dlhšie uvažujete nad tým, že si na zabezpečenie kompletných IT činností prenajmete externého odborníka s dostatkom potrebným skúseností? Nebojte sa tohto kroku. Využitie outsourcingu Vám pomôže získať konkurenčnú výhodu, zjednodušiť organizačnú štruktúru spoločnosti alebo sa zdokonaliť vo svojej hlavnej činnosti.

Bezplatné konzultácie

Máte otázky z oblasti projektov a IT? Na nezáväznom stretnutí pri káve vám ich s radosťou zodpovieme a poradíme.

Procesný audit

Zhodnotíme aktuálny stav procesov vo vašej spoločnosti a navrhneme účinné opatrenia na zvýšenie efektivity.

Zhodnotíme situáciu zo všetkých uhlov.

Ponúkneme účinné a efektívne riešenia.

Navrhneme opatrenia na zlepšenie.

Budeme monitorovať priebeh procesov

Vybudujeme vzájomnú dôveru.

Poskytneme pomoc aj v budúcnosti.

© 2017 IT-Crowd. All rights reserved.