Skip to main content

Webové riešenia

Tvorba webu pre každý biznis

Navrhujeme a vytvárame nové webové stránky (e-shopy, blogy, online magazíny,...) vrátane tvorby samotných aplikácií, widgetov a celkovej grafickej stránky. Vykonávame redizajn už Vášho existujúceho webu a prichádzame s kreatívnymi návrhmi ako zefektívniť celkovú funkcionalitu webu..

Pri tvorbe webov (alebo iných webových aplikácií) kladieme maximálny dôraz na rýchle načítanie stránky a bezchybné zobrazenie v používaných prehliadačoch. Pri tvorbe vizuálu webu hľadáme rovnováhu medzi dobrou použiteľnosťou, ľahkým ovládaním a vhodne nastaveným grafickým dizajnom.

Predpoklady úspešného webu

Responzívny dizajn

Responzivita spočíva vo vlastnosti webu zobrazovať sa na viacerých typoch zariadení (desktop, mobilné zariadenie či tablet).

Prepracovaná grafika

Správne zvolený grafický dizajn s dodržaním vizuálnej identity firmy je tým, čo návštevníkov zaujme na webe ako prvé.

Nastavenie pre SEO

Aby internetoví používatelia našli pri vyhľadávaní vašu webovú stránku, musíte ju mať optimalizovanú pre vyhľadávače.

Komplexný online marketing
V rámci zabezpečenia komplexného procesu vykonávame aj efektívny online marketing. Zameriavame sa na optimalizáciu webovej stránky pre vyhľadávače (SEO), t.j. aby dosiahla dobrú pozíciu v organických výsledkoch vyhľadávania. Realizujeme marketingové kampane cez Google Adwords (PPC reklama), ale aj na sociálnych sieťach.

© 2017 IT-Crowd. All rights reserved.