Spoznaj
náš tím

Za osem rokov fungovania našej spoločnosti sme zrealizovali viacero skvelých IT projektov, prepájali univerzity s praxou a spájali inovatívne projekty, idey a startupy s tými správnymi talentmi. Aktívna spolupráca a vzdelávanie študentov obohacuje naše tímy aj o talentovaných absolventov.
About us

Prinášame budúcnosť v spôsobe práce v IT

Iniciatíva IT match prináša budúcnosť v spôsobe práce v IT. Vytvárame Onshore, Offshore, and Near Shore tímy s vlastnou kultúrou, infraštruktúrou a devopsami pre tie najambicióznejšie projekty. Tímy budujeme s firemnými kultúrami inšpirovanými FWOW (future way of working).
Igor Stano

Igor Stano

CEO

Igor je top manažér a odborník v oblasti IT. Má dlhoročné skúsenosti z vytvorenia a vedenia vývojového centra Alcatel na medzinárodnej úrovni. Je lektorom v oblasti procesných a organizačných auditov, nastavení HR procesov, kompetenčných modelov, manažmentu zmien a zavádzania projektov na nových trhoch. Vedie sériu soft skills workshopov na univerzitách STU FIIT a FMFI UK.

Michal Korman

Michal Korman

CEO

Michal sa pohybuje v IT cez 15 rokov. Je spoluzakladateľom software housu s medzinárodným pôsobením a 45 špecialistami, ktorý patrí medzi lídrov v oblasti vývoja a dizajnu. Michal je mentorom veľkých spoločností i startupov v oblasti inovácií a najmodernejších technológii.

Katarina Bachrata

Katarína Bachratá

HR Manager

Katarína sa ako HR špecialista zameriava na strategický HR biznis partnering manažment on-site a remote projektov. Katarína sa stará o spokojnosť a implementáciu FWOW kultúry pri budovaní nearshore, offshore a onshore tímov.

Eva Sajbidorova ITMATCH

Eva Šajbidorová

Business developer

Eva je business developer s viac ako 10 ročnými skúsenosťami v obchode. Zaoberá sa budovaním a udržiavaním vzťahov so zákazníkmi a vyhľadávaním nových obchodných príležitostí. Jej úlohou je dbať na napĺňanie špecifických požiadaviek zákazníkov pri budovaní interných a externých IT tímov.

Petra Keckesova ITMATCH

Petra Kečkešová

Recruiter

Petra sa aktívne venuje recruitingu u nás a v zahraničí. Má skúsenosti s budovaním offshore tímov v Strednej Európe pre zahraničných klientov a venuje sa i relokáciám talentovaných kandidátov z iných krajín.

Anna Kormanova

Anna Kormanová

Sourcer

Anna je zapálená matematička, ktorú oslovil svet moderných technológií. Hľadá tie najlepšie talenty pre vaše projekty.

Jozefina Fusek ITMATCH

Jozefína Fusek

IT konzultant

Jozefína je ideálnym mediátorom medzi klientmi a IT špecialistami aj vďaka skúsenostiam v oblasti štúdia psychológie, kariérneho poradenstva a problematiky výkonovej motivácie.

Klaudia Warchalová ITMATCH

Klaudia Warchalová

Marketing specialist

Klaudia zhmotňuje kreatívne nápady. Zodpovedá za stratégiu brandingu, digitálneho marketingu a tvorbu obsahu.